Tu jesteś: Strona główna / Szkoły w Programie

Eliza Ogorzała
Telefon do dyrektora:
Deklaracja działań szkoły:
nieZainicjowanie przedsięwzięcia promującego ideę kibicowania fair play z udziałem co najmniej 1/3 uczniów szkoły
takZorganizowanie spotkania na temat profilaktyki agresji z rodzicami
nieWprowadzenie programu integracji nowych uczniów i rodziców
takPrzeprowadzenie zajęć profilaktycznych (przemocy, uzależnienia) dla co najmniej 1/3 uczniów
takZorganizowanie warsztatów dla wszystkich pracowników szkoły na temat profilaktyki i agresji
takZorganizowanie Dnia szkoły bez Przemocy (czerwiec 2012)
Udział w konkursach profilaktycznych,organizacja Dnia Bez Przemocy, bajki i balu dla przedszkolaków i dzieci ze Szkoły Życia. Podejmowanie działań związanych z realizacją ogólnopolskiego projektu "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Udział w ogólnopolskich akcjach profilaktycznych: "Góra Grosza", "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy". Spotkania edukacyjne dla rodziców. Uczestnictwo gimnazjalistów w warsztatach "Świadomy Gimnazjalista", "Uczeń zagrożony uzależnieniem", "Trudni uczniowie". Zorganizowanie Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o uzależnieniach w projektu "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Międzyszkolna Impreza Rekreacyjno-Sportowa "Sobótka 2012" połączona z happeningiem.
Zrealizowane działania szkoły:
Szkoła jeszcze nie podała zrealizowanych działań

Opinie i komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.