Tu jesteś: Strona główna / Szkoły w Programie

Zdzisława Kośla
Telefon do dyrektora:
Deklaracja działań szkoły:
takZainicjowanie przedsięwzięcia promującego ideę kibicowania fair play z udziałem co najmniej 1/3 uczniów szkoły
nieZorganizowanie spotkania na temat profilaktyki agresji z rodzicami
nieWprowadzenie programu integracji nowych uczniów i rodziców
takPrzeprowadzenie zajęć profilaktycznych (przemocy, uzależnienia) dla co najmniej 1/3 uczniów
nieZorganizowanie warsztatów dla wszystkich pracowników szkoły na temat profilaktyki i agresji
takZorganizowanie Dnia szkoły bez Przemocy (czerwiec 2012)
Organizacja całorocznego konkursu "Jestem fair play" - uczniowie promują właściwe zachowania swoich kolegów.Nagradzani będą "bohaterowie miesiąca" a z nich wyłoniony zostanie bohater roku. Nauczyciele wf wyłaniać będą uczniów zachowujących zasadę fair play podczas lekcji wf, zawodów sportowych. Organizacja zajęć z dziećmi propagujących idee fair play nie tylko w sporcie, lecz w innych dziedzinach życia. Organizacja konkursu na najlepszego kibica - strój, właściwe, kulturalne wspieranie swojej drużyny. Organizacja Szkolnego Dnia bez przemocy, którego motywem przewodnim będzie kultura sportu i kibicowania.
Zrealizowane działania szkoły:
Szkoła jeszcze nie podała zrealizowanych działań

Opinie i komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.