Tu jesteś: Strona główna / Badania

Badania rodziców 2009

W ramach IV edycji programu społecznego „Szkoła bez przemocy" zbadaliśmy opinie rodziców na temat szkoły, aktywności ich dzieci i kontaktów z nauczycielami. Odpowiedzi dorosłych porównaliśmy z deklaracjami dzieci i nauczycieli zawartymi w „Diagnozie szkolnej 2009". Wyniki badań opracował prof. Janusz Czapiński - psycholog społeczny, badacz należący do Rady Programu „Szkoła bez przemocy".

Badanie zostało przeprowadzone na próbie 1001 osób metodą wywiadu telefonicznego (CATI). Autorami kwestionariusza są dr hab. Anna Giza-Poleszczuk z Uniwersytetu Warszawskiego i prof. Janusz Czapiński z Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Autorem raportu jest Janusz Czapiński.

Wykonawcą badania jest MillwardBrown SMG KRC.

Badania rodziców 2009. Raport Badania rodziców 2009. Raport