Małopolskie Warsztaty Regionalne

Nauczycieli, pedagogów, psychologów ze szkół województwa małopolskiego, które uczestniczą w III edycji Programu serdecznie zapraszamy do Gimnazjum Integracyjnego nr 75 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Integracyjnych nr 7 przy ul. Czarnogórskiej 14 w Krakowie.

W pierwszej części warsztatów uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z zaproszonymi przedstawicielami lokalnych władz na temat specyfiki i form współpracy szkół z samorządami w zakresie przeciwdziałania przemocy i agresji.

Dla chętnych do udziału w sesjach warsztatowych przygotowaliśmy dziewięć szkoleń, prowadzonych przez doświadczonych trenerów z organizacji pozarządowych współpracujących z Programem:

• Wolontariat w szkole
  • Stop cyberprzemocy
  • Mediacje rówieśnicze
  • Samorząd uczniowski
  • Interwencje wobec mobbingu
  • Trening Zastępowania Agresji ART.
  • Działania interwencyjne w szkole
  • Partnerstwo szkoły i rodziny

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.szkolabezprzemocy.pl/warsztaty-krakow

Rejestracja na warsztaty trwa do 28 maja br.

Zapraszamy!

Walczymy z przemocą w szkole Walczymy z przemocą w szkole