Święto szkół wolnych od przemocy

Każda szkoła może zgłosić się do organizacji Dnia Szkoły bez Przemocy. 5 czerwca chcemy pokazać jak duża jest grupa nauczycieli, uczniów, rodziców, którzy nie pozostają obojętni na przemoc w szkołach. Chcemy by Dzień Szkoły bez Przemocy po raz drugi stał się ogólnopolskim, kolorowym dniem zabawy i radości.

Aby zorganizować Dzień Szkoły bez Przemocy na terenie swojej szkoły wystarczy zarejestrować placówkę na stronie www.szkolabezprzemocy.pl (zakładka: Dzień Szkoły bez Przemocy) i opisać pomysł na własne obchody.

Jeżeli chcecie wziąć udział w wydarzeniach 5 czerwca i dowiedzieć się jaka szkoła z Waszego terenu przyłączyła się do organizacji i jaki jest scenariusz obchodów, na stronie internetowej Programu dostępna jest Mapa aktywnych szkół. Na mapie umieszczone są informacje o wszystkich placówkach, które w Dniu Szkoły bez Przemocy wezmą udział.

Razem w szkole Razem w szkole