Zachodniopomorskie Warsztaty Regionalne

Warsztaty to cykl 16 konferencji regionalnych, organizowanych dla pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych szkół, które biorą udział w Programie. Tym razem zapraszamy do Szczecina.

Konferencja składa się z dwóch części. Pierwsza to dyskusja panelowa z udziałem władz regionu na temat specyfiki i form współpracy szkół i samorządów na rzecz przeciwdziałania przemocy w szkołach. W ramach części warsztatowej przygotowaliśmy pięć szkoleń, prowadzonych przez doświadczonych trenerów z organizacji pozarządowych współpracujących z Programem:

• Mediacje rówieśnicze
  • Szkoła obywatelska i partnerska - współpraca z rodzicami
  • Samorząd uczniowski
  • Problemy psychologiczne osób pomagających dzieciom i młodzieży
  • Trening Zastępowania Agresji ART

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.szkolabezprzemocy.pl/warsztaty-szczecin

Rejestracja na warsztaty potrwa do 21 maja br.