16 najlepszych wychowawców

Konkurs na najlepszego wychowawcę ogłosiliśmy 10 marca br. W pierwszym etapie uczniowie, rodzice i nauczyciele zgłaszali kandydatury wychowawców za pośrednictwem strony internetowej Programu. Do drugiego etapu zakwalifikowało się kilku wychowawców z każdego województwa, którzy otrzymali największą liczbę głosów. Nazwiska finalistów przez ponad dwa tygodnie publikowane były na łamach dzienników regionalnych grup wydawniczych Polskapresse i Media Regionalne.

13 maja poznaliśmy wygranych, którzy otrzymali od swoich wychowanków, ich rodziców i innych nauczycieli zaszczytny tytuł najlepszego wychowawcy w województwie.

Nagrodą w konkursie jest sfinansowanie inicjatyw wychowawczych zwycięzców. Wręczenie nagród, których łączna kwoat wynosi 24 000 tysiące złotych odbędzie się 5 czerwca, podczas Dnia Szkoły bez Przemocy, na uroczystej gali w Belwederze. W uroczystości weźmie udział Pani Prezydentowa Maria Kaczyńska.

Lista zwycięzców dostępna jest na stronie internetowej www.szkolabezprzemocy.pl (zakładka: Konkurs na wychowawcę)

Najlepszy zawód na świecie Najlepszy zawód na świecie