Dla kogo tytuł najlepszego wychowawcy?

„Zawsze znajdzie dla nas jakąś taryfę ulgową", „(...) jest cierpliwa, ciepła i ma olbrzymie poczucie humoru', „uwielbiam go za to jak opowiada - potrafi nas wprowadzić w zupełnie inny świat" - motywy i uzasadnienia głosujących są różne, cel ten sam - pokazać wszystkim, jaki powinien być ten idealny wychowawca i podziękować za poświęcenie i zaangażowanie. Organizatorzy Programu inicjując nowy konkurs chcieli przede wszystkim podkreślić wychowawczą rolę nauczyciela oraz uświadomić rodzicom i nauczycielom jak ważna w procesie socjalizacji dzieci i młodzieży jest szkoła, a przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują.

Zasady konkursu są proste. Spośród finałowych kandydatów, wyłonionych w każdym województwie zwycięży osoba, która otrzyma największą liczbę głosów. Głosować można za pośrednictwem kuponów publikowanych codziennie na łamach dzienników regionalnych prowadzących konkurs. Rozstrzygnięcie nastąpi 13 maja br. Laureaci konkursu ze wszystkich województw odbiorą nagrody 5 czerwca br. na uroczystej gali w Belwederze.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie www.szkolabezprzemocy.pl (zakładka: Konkurs na wychowawcę) oraz w dziennikach regionalnych prowadzących konkurs.

Wybierz z nami najlepszego wychowawcę na Mazowszu Wybierz z nami najlepszego wychowawcę na Mazowszu