Wybieramy najlepszego wychowawcę

Kandydatury na najlepszego wychowawcę mogą zgłaszać uczniowie, rodzice, nauczyciele ze wszystkich polskich szkół. Do 20 marca na stronie internetowej Programu: www.szkolabezprzemocy.pl dostępny jest formularz zgłoszeniowy. Wystarczy wpisać imię i nazwisko wychowawcy, szkołę i krótkie uzasadnienie wyboru. Każda osoba może oddać tylko jeden głos. Wśród wszystkich głosujących wylosowana zostanie nagroda niespodzianka.

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowani zostaną wychowawcy, którzy w danym województwie otrzymali największą liczbę głosów. Nazwiska finalistów będą codziennie, przez dwa tygodnie publikowane na kuponach konkursowych, zamieszczanych w dziennikach regionalnych prowadzących Program.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 13 maja br. Uroczystość wręczenia nagród najlepszym wychowawcom, dzięki którym będą oni mogli sfinansować podejmowane inicjatywy, odbędzie się 5 czerwca, podczas Dnia Szkoły bez Przemocy. Nagrody zwycięzcom konkursu wręczy Prezydent RP, Lech Kaczyński.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, lista dzienników regionalnych prowadzących konkurs oraz Regulamin dostępne są na stronie www.szkolabezprzemocy.pl (zakładka: Konkurs na wychowawcę).

Zachęcamy do głosowania!

Wybierzmy najlepszego wychowawcę Wybierzmy najlepszego wychowawcę