Tu jesteś: Strona główna / Aktualności

Konferencja dla samorządów

W ramach programu "Szkoła bez przemocy" 19 listopada 2008 roku w Warszawie odbędzie się konferencja dla samorządów pt. „Współpraca samorządów lokalnych ze szkołami w zakresie przeciwdziałania przemocy". Zaproszenie na konferencję zaadresowane jest do wszystkich samorządów lokalnych w Polsce, nie tylko tych, które zarejestrowały się w III edycji programu "Szkoła bez przemocy".

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Rune Nensen, przewodniczący ICART (International Center for Agression Replacement Training - Międzynarodowego Centrum Treningu Zastępowania Agresji), szwedzki znawca tematyki współpracy szkół i organizacji pozarządowych z samorządami lokalnymi w profilaktyce przemocy i agresji.

W drugiej części konferencji przedstawiciele organizacji pozarządowych, współpracujących z programem „Szkoła bez przemocy" przeprowadzą warsztaty szkoleniowe dla uczestników konferencji, dotyczące współpracy szkół z samorządami.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje i program konferencji dostępne są na stronie www.szkolabezprzemocy/samorzady. Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz rejestracyjny do 18 listopada 2008 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji przedstawicieli wszystkich samorządów lokalnych!

 Program społeczny „Szkoła bez przemocy” był prowadzony w polskich szkołach w latach 2006-2013

Organizatorzy Programu