Władze RP otrzymały księgę -€žRazem przeciw przemocy-€

Wiemy, że nie tylko my chcemy szkoły bezpiecznej i przyjaznej. Wiele jest osób i instytucji, które chcą wspierać nasze wysiłki. Uważamy jednak, że tylko odważne i zdecydowane przeciwdziałanie przemocy w szkołach może przynieść oczekiwane efekty – piszą, między innymi, w Liście Otwartym uczniowie, nauczyciele i rodzice. Proszą także o wprowadzanie systemowych rozwiązań, dzięki którym poziom przemocy w szkołach będzie się zmniejszać. Jesteście sojusznikami tych wszystkich w Polsce, którzy nienawidzą przemocy i którzy chcą wyeliminować przemoc z życia. To bardzo dobrze, że się w to angażujecie – powiedział do uczniów i nauczycieli wręczających księgę „Razem przeciw przemocy” Premier Donald Tusk.