Tu jesteś: Strona główna / Aktualności

Czat - organizacja wolnego czasu jako przeciwdziałanie agresji i przemocy

W najbliższą środę, 28 maja, o godzinie 13.00 odbędzie się czat z Arkadiuszem Brzezińskim zatytułowany "Organizacja wolnego czasu jako przeciwdziałanie agresji i przemocy".

Arkadiusz Brzeziński

Pracuje w Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży od 1999 roku. Pracę rozpoczynał jako koordynator polsko-niemieckich projektów dla wolontariuszy. Studiował nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz kulturoznawstwo na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą w Niemczech. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych w Krakowie.

Kluczowe kwalifikacje:

• tworzenie i wdrażanie projektów społecznych o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym,
  • wspieranie rozwoju lokalnych organizacji społecznych działających na rzecz dzieci i młodzieży.

Wejdź na czat »