List Otwarty do Władz RP

W liście wyrażona jest prośba o poparcie działań, których celem jest zapobieganie przemocy i agresji w szkole.

Władze RP są również proszone o pomoc w znajdowaniu i wprowadzaniu w życie najlepszych, systemowych rozwiązań, dzięki którym szkoły w Polsce będą się mogły stać bezpiecznym i przyjaznym miejscem, wolnym od przemocy i agresji.

Na stronie internetowej Programu dostępna jest tabela do zbierania podpisów pod listem. Pod prośbą skierowaną do Władz RP mogą się podpisać wszyscy należący do społeczności szkolnych - uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Do 8 maja zebrane pod Listem Otwartym podpisy zostaną przesłane do biura programu „Szkoła bez przemocy". Następnie zostaną zeskanowane i złożone w jedną księgę, która zostanie zatytułowana „Razem przeciw przemocy".

List Otwarty do Władz RP List Otwarty do Władz RP