Tu jesteś: Strona główna / Aktualności

Zapraszamy na Dolnośląskie Warsztaty Regionalne

Organizatorzy programu społecznego "Szkoła bez przemocy" serdecznie zapraszają na Dolnośląskie Warsztaty Regionalne.

Warsztaty odbędą się w sobotę 1 marca, o godz. 10, we Wrocławiu, w Zespole Szkół Nr 14 przy al. Brücknera 10.

Warsztaty skierowane są do nauczycieli, pedagogów i psychologów pracujących w szkołach z województwa dolnośląskiego, które zgłosiły się do II edycji Programu. Warunkiem uczestnictwa w sesji warsztatowej jest wypełnienie formularza zgłoszenia do 28 lutego.

Organizatorami Dolnośląskich Warsztatów Regionalnych są "Polska Gazeta Wrocławska" oraz Fundacja Grupy TP. Współorganizatorem - Prezydent Wrocławia.

Program Warsztatów

Temat

9:30 - 10:00

Rejestracja uczestników