Tu jesteś: Strona główna / Aktualności

5 czerwca - Dzień Szkoły bez Przemocy

27 kwietnia 2012r.

Dzień Szkoły bez Przemocy to organizowane już po raz piąty ogólnopolskie święto wszystkich tych, którzy nie zgadzają się na przemoc i angażują się w budowanie szkoły jako miejsca przyjaznego dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

W związku z hasłem przewodnim VI edycji Programu: „Kibicuję Fair Play", integralną częścią tegorocznych obchodów Dnia Szkoły bez Przemocy będzie organizacja zawodów sportowych. Każda szkoła, która chce zorganizować na swoim terenie Dzień Szkoły bez Przemocy w ramach jego obchodów zobowiązuje się tym samym do przygotowania rozgrywek sportowych promujących ideę bezpiecznego kibicowania i zasad fair play.

Szkoła, która chce włączyć się do obchodów Dnia Szkoły bez Przemocy powinna wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Serdecznie zapraszamy!!!