Hymn kibica wyśpiewany!

W konkursie na hymn kibica spośród 740 nadesłanych projektów Organizatorzy Programu wybrali cztery zwycięskie - ich autorzy 29 lutego 2012 r. zasiedli na trybunach Stadionu Narodowego, a wśród nich grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Drzewcach - twórcy oficjalnego hymnu kibica VI edycji Programu wybranego przez internautów w drugim etapie konkursu.

Uczniowie ze zwycięskiej szkoły byli pod wielkim wrażeniem Stadionu Narodowego. - Tych wrażeń się nie da opisać, było fantastycznie! Miło, bezpiecznie, rodzinnie, wszyscy śpiewali, kibicowali naszym rodakom - mówiła Klaudia. Stadion był olbrzymi! Te fale, ten Mazurek na początku... Podobały mi się murawa, schody i biało-czerwona obudowa stadionu - to było ekstra! Lepszego stadionu nie mogła Polska wybudować - dodał Konrad.

Grupa młodych kibiców - autorów oficjalnego hymnu tuż przed wejściem na arenę odśpiewała wspólnie hymn kibica. Całość można zobaczyć na naszej stronie: www.szkolabezprzemocy.pl. Chcielibyśmy podziękować wszystkim internautom za głosowanie na nasz hymn. Wygraliśmy pierwsze miejsce, cieszymy się i bardzo dziękujemy! - powiedziała Magdalena.

Trzy kolejne miejsca zostały zdobyte przez: Szkołę Podstawową nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku, Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej z Wierzbna oraz Szkołę Podstawową nr 6 im. Zofii Kossak z Pierśćca. Wszystkim autorom jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Polska Dziennik Zachodni_Szkoła Podstawowa z Drzewiec Polska Dziennik Zachodni_Szkoła Podstawowa z Drzewiec