Tu jesteś: Strona główna / Aktualności

Wykonawcy Hymnu Kibica na meczu Polska-Portugalia!!!

6 marca 2012r.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz wideo z meczu Polska - Portugalia na Stadionie Narodowym w Warszawie, na którym byli zwycięzcy konkursu na "Hymn Kibica" - Szkoła Podstawowa z Drzewiec.

Relację przygotowała ekipa filmowa portalu calapolskakibicuje.pl:

A poniżej wrażenia uczniów po meczu...

Klaudia: Tych wrażeń się nie da opisać, było fantastycznie, tyle ludzi… Było miło, bezpiecznie, rodzinnie, wszyscy śpiewali, kibicowali naszym rodakom. Było fantastycznie. Kiedy weszłam na stadion, to bardzo się ucieszyłam, że tam jestem. Chciałabym jeszcze tam pojechać, bo było tak fajnie, że nie da się tego zapomnieć

Konrad: Stadion był olbrzymi… Te fale, ten Mazurek na początku… słowem – fajnie! Podobała mi się murawa i te schody… i biało czerwona obudowa stadionu – to było ekstra. Lepszego stadionu nie mogła Polska wybudować.

Olga: Gdy weszliśmy na stadion to na początku myślałam, że będzie nudno. Potem okazało się, że było bardzo interesująco. Wszyscy gwizdali, żeby Polakom się udało, śpiewaliśmy….. na drugi dzień nic nie mogłam powiedzieć.

Magdalena: Chcielibyśmy podziękować wszystkim internautom za głosowanie na nasz hymn na stronie cała polska kibicuje oraz na innych stronach. Wygraliśmy pierwsze miejsce, cieszymy się  i bardzo dziękujemy.

Mikołaj: Było fajnie. Te fale, to wszystko, ten hałas, wszyscy machali szalikami, śpiewali. Nauczyliśmy się różnych piosenek.

Ola: Kibicowanie fair play oznacza kibicowanie bez agresji, bez żadnych kłótni, bez bijatyk. Trzeba kibicować wszystkim, nie tylko swoim. Na stadionie nie było agresji. Szkoda, że wynik meczu to 0:0, ale warto było… wszyscy mieli emocje, krzyczeli. (…) Stadion był po prostu świetny…. Te krzesełka – wygodne, stadion duży, po prostu nie da się tego opisać. Jak weszliśmy pierwsze co mnie przeraziło, to były schody. Bałam się, że spadnę, bo pomyliliśmy sektory i musieliśmy się przez wszystkich przedzierać . Ale było fajnie.

Konrad:  Nasza szkoła odcina się od wszystkich kiboli, chuliganów, bo my kibicujemy zawsze fair play!