Tu jesteś: Strona główna / Dla prasy / Notatki dla prasy

Szkoła bez przemocy na meczu otwarcia Stadionu Narodowego!

Już tylko kilka dni dzieli nas od opublikowania wyników konkursu na Hymn kibica, w którym nagrodami są bilety wejścia na mecz Polska-Portugalia, który odbędzie się 29 lutego 2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wybranie najlepszych hymnów to nie lada zadanie dla Organizatorów, gdyż nadesłane projekty są naprawdę na wysokim poziomie. Cześć grup kibiców w trakcie tworzenia tekstu stworzyła już nawet linię melodyjną, - zatem istnieje szansa, że niebawem nie tylko przeczytamy, ale i usłyszymy hymny kibica.

W konkursie mogli wziąć udział uczniowie ze wszystkich szkół w Polsce, także tych, które nie zgłosiły swojego udziału w Programie. Warunkiem było stworzenie składającego się z refrenu oraz kilku zwrotek hymnu nawiązującego, do hasła przewodniego VI edycji Programu - Kibicuję Fair Play.

Projekty można było przesyłać do 24 stycznia 2012 r. Wyniki opublikowane zostaną 1 lutego 2012 r. za pośrednictwem strony internetowej Programu.

 

Napisz Hymn, Polska Głos Wielkopolski Napisz Hymn, Polska Głos WielkopolskiProgram społeczny „Szkoła bez przemocy” był prowadzony w polskich szkołach w latach 2006-2013

Organizatorzy Programu