Tu jesteś: Strona główna / Aktualności

-€žSzkoła bez przemocy-€ partnerem akcji -€ž2012 Wszyscy Jesteśmy Gospodarzami

15 grudnia 2011 r.

 

Do mistrzostw EURO 2012 zostało już tylko kilka miesięcy. Wszyscy starają się aktywnie włączyć w przygotowania i godne przyjęcie zagranicznych drużyn i gości i przyczynić się do jak najlepszej atmosfery podczas turnieju.

Wspólnie możemy zrobić więcej. Dlatego Organizatorzy programu „Szkoła bez przemocy", którego tegorocznym motywem przewodnim jest „Kibicowanie fair play" postanowili przyłączyć się do akcji społecznej "2012 - Wszyscy Jesteśmy Gospodarzami!", organizowanej przez spółkę PL.2012.

Akcja społeczna „2012 - Wszyscy Jesteśmy Gospodarzami" jest niekomercyjnym, otwartym programem mającym na celu stworzenie możliwości włączenia się w proces przygotowań wszystkim obywatelom zainteresowanym wykorzystaniem szans rozwojowych niesionych przez przygotowania Polski do turnieju, dla poprawy jakości życia i rozwoju swojego otoczenia.

Konkurs dla szkół na „Kodeks fair play", konkurs na scenariusz lokalnego wydarzenia promującego ideę fair play i bezpiecznego kibicowania, ogólnopolska akcja zbierania podpisów „Kibicuję fair play" - to tegoroczne inicjatywy „Szkoły bez przemocy", które będą realizowane przy współpracy merytorycznej ze spółką PL.2012.

Pokażmy, że chcemy i umiemy być dobrymi gospodarzami dla gości z całej Europy!

Szczegółowe informacje na temat akcji społecznej na stronie www.2012.org.pl (zakładka: Wszyscy jesteśmy gospodarzami).

 

 

 

 

 Program społeczny „Szkoła bez przemocy” był prowadzony w polskich szkołach w latach 2006-2013

Organizatorzy Programu