Praktyczne szkolenia z obsługi serwisu Icotamwszkole.pl -€“ dowiedz się więcej o korzystaniu z serwisu dla społeczności szkolnych!

Jednorazowe szkolenie składa się z dwóch części:

• szkolenia dla kadry pedagogicznej (rejestracja szkoły w serwisie, praktyczna obsługa serwisu oraz informacje o dostępnych narzędziach, m.in. E-dzienniczku szkolnym).
Czas szkolenia dla kadry pedagogicznej: 90 minut

• szkolenia dla rodziców (praktyczna obsługa serwisu, porady oraz przykłady działań poszczególnych narzędzi dostępnych w serwisie).
Czas szkolenia dla rodziców: 90 minut

Więcej informacji na temat programu szkoleń oraz zamówienia szkolenia dla Twojej placówki znajdziesz pod tym adresem: www.icotamwszkole.pl/blog/szkolenia

Jeśli nie jesteś zarejestrowany w Icotamwszkole.pl, zapraszamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną serwisu, która jest dostępna na stronie głównej pod adresem www.icotamwszkole.pl. Po wybraniu przycisku „Zobacz demo serwisu", możemy w prosty sposób zapoznać się ze wszystkimi narzędziami dostępnymi na łamach serwisu. W celu ułatwienia nawigacji, w prawym górnym rogu strony znajduje się wybór statusu użytkownika (Rodzic, Nauczyciel, Dyrektor). W razie wszelakich uwag lub pytań, zapraszamy do korespondencji (kontakt@icotamwszkole.pl).