Tomasz Majewski nominowany do tytułu -€žGwiazdy Dobroczynności-€!

Do tytułu „Gwiazdy Dobroczynności" nominowani byli aktorzy, sportowcy i inne znane osoby, najbardziej zasłużone i zaangażowane w działalność społeczną. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń kapituła konkursowa wybrała 25 finałowych kandydatur.

Wśród finalistów w kategorii: Twarz kampanii społecznej znalazł się Tomasz Majewski, który od 2009 roku jest Ambasadorem Programu „Szkoła bez przemocy". Bierze udział w najważniejszych wydarzeniach: konferencjach, galach i inauguracjach corocznych edycji programu. Dodatkowo spotyka się z dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Mistrz olimpijski pokazuje młodym ludziom, że zamiast marnować energię na bezsensowne bójki, warto swoją energię zainwestować w doskonalenie siebie i swoich umiejętności. Sam jest najlepszym przykładem dla dzieci i młodzieży, ponieważ swoją determinacją i uporem dokonał rzeczy wielkich.

W finale decydujący głos należy do internautów. Od 5 grudnia 2011 r. na stronie: www.gwiazdydobroczynnosci.pl trwa głosowanie. Codziennie można oddać jeden głos. Wszystkich bardzo serdecznie zachęcamy do wsparcia Tomasza Majewskiego. Głosowanie potrwa do 5 lutego 2012 r. a wyniki poznamy 18 lutego 2012 r.

Podziękujmy Tomkowi za wsparcie!