Tu jesteś: Strona główna / Aktualności

Tomasz Majewski - nominowany do "Gwiazdy Dobroczynności"

28 grudnia 2011 r.

Tomasz Majewski od 2009 roku wspiera program społeczny „Szkoła bez przemocy”. Bierze udział w najważniejszych wydarzeniach: konferencjach, galach i inauguracjach corocznych edycji programu. Dodatkowo spotyka się z dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Tomasz Majewski pokazuje młodym ludziom, że zamiast marnować energię na bezsensowne bójki, warto swoją energię zainwestować w doskonalenie siebie i swoich umiejętności. Sam jest najlepszym przykładem dla dzieci i młodzieży, ponieważ swoją determinacją i uporem dokonał rzeczy wielkich i jest wspaniałym sportowcem.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do oddania swojego głosu na Tomasza Majewskiego - im więcej osób, tym większe szanse na jego wygraną i piękne podziękowanie za jego pracę.

Aby oddać swój głos należy wejśc na stronę www.gwiazdydobroczynnosci.newsweek.pl

Głosowanie potrwa do 5 lutego 2012 r.