Tu jesteś: Strona główna / Dla prasy / Notatki dla prasy

Konkurs i unikalne nagrody dla młodych projektantów

Tegoroczna edycja Programu odbywa się pod hasłem „Kibicuję fair play". Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów, także tych, których szkoły nie przystąpiły do Programu do udziału w ogólnopolskim konkursie na projekt koszulki, promujący ideę kibicowania fair play! Z pośród nadesłanych projektów wyróżnimy 11 najlepszych, ale tylko jeden z nich będzie oficjalnie promował ideę przewodnią Programu „Kibicuję fair play". Na projekty koszulek czekamy do 28 listopada 2011 r. Decyduje data stempla pocztowego.

Nagrodami w konkursie dla zdobywców trzech pierwszych miejsc są tablety graficzne oraz koszulki własnego projektu. Koszulka zdobywcy grand prix będzie oficjalnie promować VI edycję Programy. Dodatkowo autorzy wszystkich 11 najlepszych projektów otrzymają oryginalne koszulki z autografami naszej najlepszej „11" - reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Aby zgłosić projekt do konkursu, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej www.szkolabezprzemocy.pl oraz zamieścić za jego pośrednictwem dwa projekty w postaci plików graficznych JPG. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej programu „Szkoła bez przemocy" do 5 grudnia 2011 r.

 Program społeczny „Szkoła bez przemocy” był prowadzony w polskich szkołach w latach 2006-2013

Organizatorzy Programu