Bezpłatny E-Dzienniczek dla użytkowników portalu -€žI co tam w szkole?-€

Portal dla rodziców Icotamwszkole.pl powstał z myślą o komforcie nauczycieli i rodziców oraz w trosce o ich dzieci. Aplikacje, które są na nim dostępne ułatwiają i w pełni uzupełniają komunikację pomiędzy szkołą a rodzicami. Nowo powstały bezpłatny e-dzienniczek to odpowiedź na potrzebę dostępu i informacji o ocenach i frekwencji swojego dziecka.

System poruszania się po e-dzienniku jest prosty: wystarczy login i hasło, aby sprawdzić, jak nasze dziecko radzi sobie w szkole. Rodzic może w każdej chwili zobaczyć oceny, sprawdzić nieobecności, odczytać dodatkowe informacje od nauczyciela czy skontaktować się z nim mailowo.

E-Dzienniczek pozwala na bardzo szczegółowe przekazywanie informacji:

• wystawianie i publikację ocen semestralnych,
  • wprowadzanie przez nauczyciela informacji o stopniach i umieszczania dodatkowych komentarzy
  • informuje o braku zaliczenia danej oceny poprzez komunikat „Wymaga zaliczenia",
  • wyliczanie statystyk dla średniej z ocen oraz obecności w szkole,
  • dodawanie ocen opisowych,
  • wydruk ocen cząstkowych, semestralnych i uwag nauczycielskich,
  • wydruk ocen dla poszczególnych klas i uczniów

Dodatkowo nasz e-dzienniczek dysponuje opcją „Dziennik uwag", dzięki której rodzice na bieżąco mogą odbierać i komentować uwagi o dziecku.

Szczegółowe informacje na portalu: www.icotamwszkole.pl .