Wymyśl przebranie i wygraj bilet na mecz!

W drugiej połowie września rozpoczniemy pierwszy z naszych sportowych konkursów dla uczniów - konkurs na najlepsze i najciekawsze przebranie kibica. Już teraz zachęcamy uczniów ze wszystkich polskich szkół do udziału i kreowania pomysłu na przebranie. Głównym celem konkursu jest pokazanie, że możemy świetnie się wspólnie bawić i wspierać innych w dążeniu do celu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy stworzyć pomysł na przebranie i udokumentować go za pomocą zdjęć. Zdjęcia wraz z formularzem zgłoszeniowym trzeba będzie wysłać do redakcji jednego z dzienników prowadzących program „Szkoła bez przemocy". Najlepszy projekty zostaną zamieszczone na stronie dziennika regionalnego. Zwycięzców wybierzemy w głosowaniu SMS. Nagrodą w konkursie będą bilety na mecz otwarcia stadionu we Wrocławiu w listopadzie 2011 r.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat konkursu pojawią się w najbliższym czasie na naszej stronie internetowej oraz na stronach tytułów regionalnych.

Dzienniki prowadzące program:

• Dziennik Wschodni,
  • Echo Dnia,
  • Gazeta Codzienna Nowiny,
  • Gazeta Lubuska,
  • Gazeta Pomorska,
  • Gazeta Współczesna,
  • Głos Dziennik Pomorza,
  • Kurier Poranny,
  • Nowa Trybuna Opolska,
  • Express Ilustrowany,
  • Polska Dziennik Bałtycki,
  • Polska Dziennik Łódzki,
  • Polska Dziennik Zachodni,
  • Polska Gazeta Krakowska,
  • Polska Gazeta Wrocławska,
  • Polska Głos Wielkopolski,
  • Polska Metropolia Warszawska.