Tu jesteś: Strona główna / Aktualności

6 czerwca - Dzień Szkoły bez Przemocy. Świętowało z nami ponad 2000 szkół!

6 czerwca 2011 roku po raz czwarty w historii Programu odbył się Dzień Szkoły bez Przemocy, ogólnopolskie święto wszystkich tych, którzy nie zgadzają się na przemoc i angażują się w budowanie szkoły jako miejsca przyjaznego dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

W tym roku Dzień Szkoły bez Przemocy zorganizowało na swoim terenie ponad 2000 szkół. Happeningi, konkursy, koncerty, debaty, spektakle, kolorowe marsze, kiermasze charytatywne to wszystko działo się jednego dnia na terenie szkół z całej Polski.

Wkrótce na stronie powstanie też galeria Dnia Szkoły bez Przemocy 2011 - fotorelacja z obchodów Dnia Szkoły bez Przemocy. Prosimy Państwa o przesyłanie zdjęć na adres mailowy Biura Programu: szkolabezprzemocy@profile.com.pl

Dziękujemy wszystkim Szkołom za zaangażowanie i kolejny dowód na to, że warto wspólnie działać na rzecz szkoły bezpiecznej i przyjaznej!