Finałowa rozgrywka kandydatów na najlepszych polskich wychowawców

W pierwszym etapie głosowania uczniowie, rodzice i nauczyciele zgłaszali kandydatury wychowawców za pośrednictwem strony internetowej Programu. Do finałowego etapu zakwalifikowali się wychowawcy, którzy otrzymali największą liczbę głosów i otrzymali pozytywną opinię grupy ekspertów.

Od 4 do 25 maja trwa finałowy etap konkursu. Nazwiska finalistów publikowane są w gazetach regionalnych prowadzących Program oraz na naszej stronie internetowej. Aby zagłosować należy wypełnić i przesłać na adres redakcji regionalnej kupon konkursowy lub wysłać SMS. Zasady głosowania dostępne są na portalach dzienników oraz na stronie internetowej: www.szkolabezprzemocy.pl.

Głosowanie za pośrednictwem kuponów konkursowych potrwa do 19 maja. Na smsy czekamy do 24 maja.

Nagrodą w konkursie jest sfinansowanie inicjatyw wychowawczych zwycięzców. Łączna pula nagród wynosi 24 000 tysiące złotych. Wręczenie nagród, odbędzie się na początku czerwca, podczas uroczystej gali w Warszawie.