Zobacz, co Icotamwszkole.pl oferuje dyrektorom

Serwis icotamwszkole.pl został stworzony z myślą o skutecznym zarządzaniu szkołą on-line. Jako Dyrektor możesz w prosty sposób dodać swoją placówkę do serwisu.  Tutaj możesz dowiedzieć się, jak krok po kroku dodać swoją szkołę www.icotamwszkole.pl/jak-to-dziala.  Warto zaznaczyć, że zarówno rejestracja, jak i korzystanie z serwisu jest i będzie w pełni bezpłatne. Oto kilka funkcji oferowanych przez icotamwszkole.pl:

• Największa w Polsce wyszukiwarka szkół, pozwalając na darmową promocję Twojej szkoły.
  • Forum dyskusyjne pozwalające na prowadzenie dyskusji szkolnych oraz klasowych.
  • Tworzenie oraz zarządzanie Radą Rodziców.
  • Kalendarz on-line pozwalający skutecznie zaplanować np. apel szkolny.
  • Funkcję planowania, tworzenia oraz przydzielania zadań do wykonania, np. zbiórka pieniędzy.
  • Pocztę pozwalającą na bezpośredni kontakt z rodzicami oraz nauczycielami.
  • Funkcja wyznaczenia Moderatora odpowiedzialnego za zarządzania profilem szkoły.

Zapraszamy Dyrektorów do darmowej rejestracji swojej szkoły www.icotamwszkole.pl/zapraszamy-dyrektorow!

Icotamwszkole.pl jest i będzie bezpłatnym serwisem. Gwarantujemy także pełne bezpieczeństwo Państwa danych osobowych. Zapraszam także na nasz blog www.icotamwszkole.pl/blog, na którym można śledzić cotygodniowe notatki z życia serwisu, a w razie pytań, zapraszamy do korespondencji (kontakt@icotamwszkole.pl).

Zapraszamy!

Biuro programu „Szkoła bez przemocy” oraz zespół Icotamwszkole.pl