Zobacz, co Icotamwszkole.pl oferuje nauczycielom

Serwis icotamwszkole.pl pozwala na wygodną komunikację z rodzicami oraz nauczycielami, oferując dodatkowo szereg funkcji przydatnych przy zarządzaniu swoją klasą oraz szkołą. Każdy Nauczyciel jest w stanie w prosty i skuteczny sposób kontaktować się z rodzicami dzieci uczęszczających do klasy, oszczędzając przy tym cenny czas. Co ważne, serwis jest i będzie w pełni bezpłatny. Oto kilka funkcji wartych polecenia każdemu Nauczycielowi:

• Forum dyskusyjne pozwalające na prowadzenie dyskusji szkolnych oraz klasowych.
  • Tworzenie oraz zarządzanie trójkami klasowymi oraz Radą Rodziców.
  • Kalendarz on-line pozwalający skutecznie zaplanować np. wycieczkę klasową.
  • Funkcję planowania, tworzenia oraz przydzielania zadań do wykonania, np. zbiórka pieniędzy.
  • Pocztę pozwalającą na bezpośredni kontakt z rodzicami oraz innymi nauczycielami.
  • Unikalną funkcję „Zapytaj o postępy w nauce” oferującą prosty i skuteczny sposób informowania rodziców o postępach w nauce dziecka.
  • Funkcja „Oceny semestralne”, dzięki której możesz wysyłać na skrzynkę e-mail rodziców oceny semestralne swoich wychowanków.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli do darmowej rejestracji www.icotamwszkole.pl/rejestracja!

Icotamwszkole.pl jest i będzie bezpłatnym serwisem. Gwarantujemy także pełne bezpieczeństwo Państwa danych osobowych. Zapraszam także na nasz blog www.icotamwszkole.pl/blog, na którym można śledzić cotygodniowe notatki z życia serwisu, a w razie pytań, zapraszamy do korespondencji (kontakt@icotamwszkole.pl).

Zapraszamy!

Biuro programu „Szkoła bez przemocy” oraz zespół Icotamwszkole.pl