Zobacz, co Icotamwszkole.pl oferuje rodzicom

Icotamwszkole.pl jest nowoczesnym narzędziem do komunikacji rodziców z nauczycielami, wychowawcami oraz dyrektorami szkół. Serwis pozwala obserwować relacje naszych pociech z innymi rówieśnikami, a także zapewnia szybką interwencję w razie niepokojących sygnałów w wychowaniu naszego dziecka. Icotamwszkole.pl oferuje także szereg unikalnych funkcji, takich jak:

• Największa w Polsce wyszukiwarka szkół.
  • Kalendarz on-line pozwalający skutecznie zaplanować np. wycieczkę klasową.
  • Rozbudowane Forum dyskusyjne.
  • Funkcję planowania, tworzenia oraz przydzielania zadań do wykonania, np. zbiórka pieniędzy.
  • Pocztę pozwalającą na bezpośredni kontakt z kadrą dydaktyczną placówki do której uczęszcza nasze dziecko.
  • Unikalną funkcję „Zapytaj o postępy w nauce” pozwalającą rodzicom otrzymać szczegółową informację zwrotną bezpośrednio od nauczyciela.
  • Funkcja „Oceny semestralne”, dzięki której możesz otrzymywać na swoją skrzynkę e-mail oceny semestralne dziecka.

Zapraszamy wszystkich rodziców do darmowej rejestracji: www.icotamwszkole.pl/rejestracja

Icotamwszkole.pl jest i będzie bezpłatnym serwisem. Gwarantujemy także pełne bezpieczeństwo Państwa danych osobowych. Zapraszam także na nasz blog www.icotamwszkole.pl/blog, na którym można śledzić cotygodniowe notatki z życia serwisu, a w razie pytań, zapraszamy do korespondencji (kontakt@icotamwszkole.pl).

Zapraszamy!

Biuro programu „Szkoła bez przemocy” oraz zespół Icotamwszkole.pl