-€žKopciuszek-€ w interpretacji dorosłych-€Ś

W pierwszych dniach o swoich doświadczeniach opowiadali nauczyciele, uczniowie i rodzice. Jednym z tematów szkolnej debaty były projekty działań wolontaryjnych „Starszy Brat, Starsza Siostra” oraz „Adopcja na odległość”, których pomysłodawcami i realizatorami byli uczniowie, nauczyciele i rodzice. Młodsi uczniowie opowiadali pozostałym uczniom, rodzicom i nauczycielom o tym, jak pomagają zwierzętom w schronisku i jak przebiega koordynacja akcji „Góra grosza”.

W obchody Tygodnia Wolontariatu włączyła się także świetlica szkolna, organizując akcję „Czytanie na dywanie – rodzice i dziadkowie dzieciom”. „A na piątek zaplanowaliśmy coś specjalnego - pokaz przedstawienia teatralnego „ Kopciuszek” w wykonaniu rodziców i nauczycieli. Premiera przesunęła się jednak w czasie i spektakl pokażemy w najbliższą niedzielę tj. 19.12. Trzymajcie kciuki :)” -  napisała Pani Wioletta, współorganizatorka Tygodnia w szkole.

Oczywiście będziemy trzymać kciuki!