Ostatnie dni rejestracji do Programu

Już po raz piąty zapraszamy szkoły w całej Polsce do udziału w naszym Programie. W tym roku szkolnym chcemy podkreślić kluczową rolę rodziców w prawidłowym funkcjonowaniu szkoły oraz podjąć próbę włączenia ich w aktywne życie szkoły.

Dla społeczności szkolnych przygotowaliśmy ciekawe inicjatywy, m.in. konkurs na najlepsze projekty wolonaryjne, Tydzień Wolontariatu, konkurs „Wychowawca Roku 2011” czy warsztaty makroregionalne. Dodatkowo każda szkoła, która przystąpi do Programu otrzyma pakiet materiałów edukacyjnych i promocyjnych, a w nim m.in. poradnik dla rodziców, plakaty oraz filmy instruktażowe dotyczące współpracy szkoły z rodzicami.

Aby zgłosić się do Programu należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.szkolabezprzemocy.pl w zakładce Zgłoś się do Programu. Szkoły, które w roku szkolnym 2009/2010 uczestniczyły w Programie i chcą przystąpić do jego kolejnej edycji, muszą się ponownie zarejestrować.

Rejestracja elektroniczna potrwa do 21 listopada 2010 roku. Podpisane i opieczętowane dokumenty należy przesłać na adres Biura Programu do 30 listopada 2010 roku.

Nie czekajcie do ostatniej chwili Nie czekajcie do ostatniej chwili