Jak być dobrym rodzicem? Znani i lubiani o swoim rodzicielstwie

Wszyscy rodzice, bez względu na wiek, wykonywany zawód, czy ilość posiadanych dzieci stają przed wieloma dylematami i problemami związanymi z wychowaniem. Każdy przecież chce wychować dziecko na porządnego człowieka. Jak to zrobić, czym się kierować? Jak aktywnie i twórczo wpływać na rozwój dzieci? Jaka jest rola rodziców, a jaka szkoły? Czy na pewno można wyznaczyć granicę pomiędzy obowiązkami szkoły a rodziny? W jaki sposób włączać się w szkolne życie swojego dziecka?

Na łamach dzienników regionalnych prowadzących program „Szkoła bez przemocy” rozpoczynamy cykl wywiadów „Rodzice w szkole”. Naszymi rozmówcami będą znani rodzice – muzycy, aktorzy, pisarze.  Artyści opowiedzą o swoich zabawnych, ale często też trudnych dylematach wychowawczych i tym jak sobie z nimi poradzili. Cykl otworzył wywiad z Krzysztofem Skibą – muzykiem, liderem grupy Big Cyc, tatą 12-letniego Tytusa i 22-letniego Tymoteusza.

Już wkrótce na łamach dzienników ukaże się rozmowa z Jackiem Kawalcem, aktorem filmowym i teatralnym.

Zapraszamy do lektury!

Wywiad z Krzysztofem Skibą Wywiad z Krzysztofem Skibą