Tu jesteś: Strona główna / Dla prasy / Notatki dla prasy

Szkolenia dla zwycięzców!

16 zwycięzców konkursu „Wychowawca Roku 2010” oraz 46 opiekunów kół wolontariatu spotka się w Warszawie, by wspólnie uczestniczyć w szkoleniach doskonalących ich zdolności interpersonalne, wychowawcze i menadżerskie.

Żeby się nadal chciało, czyli o dbaniu o siebie, rozwijaniu motywacji i planowaniu kolejnych kroków” to tytuł szkolenia dla najlepszych wychowawców 2010 roku. Uczestnicy będą uczyć się m.in. radzenia sobie ze stresem, asertywności oraz wszystkiego tego, co potrzebne do jeszcze efektywniejszej pracy nauczyciela i wychowawcy.

Konkurs dla wolontariuszy wyłonił 46 najlepszych projektów. Młodzi wolontariusze, którzy aktywnie realizowali zwycięskie projekty już zostali nagrodzeni. Uczestniczyli w Letniej Szkole Liderów Wolontariatu, która odbyła się pod koniec czerwca 2010 w Lewinie Kłodzkim. Teraz swoje umiejętności będą doskonalić ich opiekunowie.

46 opiekunów kół wolontaryjnych wzmacniać będzie swoje kompetencje w zarządzaniu projektami. Szkolenie prowadzone będzie przez specjalistów z Centrum Wolontariatu. Uczestnicy poznają metody i narzędzia skutecznego kierowania projektem oraz zdobędą praktyczne doświadczenie w stosowaniu technik i możliwości realizacji projektu. 

 

 

 Program społeczny „Szkoła bez przemocy” był prowadzony w polskich szkołach w latach 2006-2013

Organizatorzy Programu