Oni najlepiej wychowują

Konkurs „Wychowawca Roku 2010" rozpoczął się 10 marca 2010. W pierwszym etapie uczniowie, rodzice i nauczyciele zgłaszali kandydatury wychowawców za pośrednictwem strony internetowej Programu. Do drugiego etapu zakwalifikowali się wychowawcy, którzy otrzymali największą liczbę głosów. Nazwiska 10 finalistów z każdego województwa przez ponad dwa tygodnie publikowane były na łamach dzienników regionalnych grup wydawniczych Polskapresse i Media Regionalne. Głosy na swoich faworytów można było oddawać za pośrednictwem kuponów drukowanych w dziennikach lub wysyłając SMS z numerem kandydata.

Nagrodą w konkursie jest udział w jednym ze szkoleń z listy przygotowanej przez biuro Programu. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 7 czerwca, podczas Dnia Szkoły bez Przemocy, na gali w Belwederze.

Lista zwycięzców dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Wychowawcom serdecznie gratulujemy!

Wytypuj z nami najlepszego wychowawcę Wytypuj z nami najlepszego wychowawcę