Warsztaty makroregionalne w Gdańsku

Do tej pory udział w warsztatach wzięło około 300 nauczycieli i pedagogów z 12 województw. Do Gdańska zaprosiliśmy kolejnych uczestników, którzy przez dwa dni będą poszerzać swoje kompetencje w zakresie jednego z wybranych zagadnień:

• Działania interwencyjne w szkole
• Budowanie partnerstwa szkoły i rodziny
• Pomoc ofierze przemocy i agresji szkolnej
• Reagowanie na agresję

Samo ukończenie szkolenia nie daje jeszcze uczestnikom tytułu Konsultanta „Szkoły bez przemocy". Każdy kandydat zobowiązuje się do bezpłatnego przeprowadzenia na swoim terenie określonej dla danego tematu liczby mini-warsztatów - zajęć w grupach nauczycieli, uczniów lub rodziców. Mini-warsztaty należy przeprowadzić do końca maja 2010 roku.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów makroregionalnych dostępne są na stronie www.szkolabezprzemocy.pl/warsztaty