Czat z Tomaszem Majewskim

Już w listopadzie na stronie internetowej Programu internauci będą mieli okazję zadać pytanie złotemu medaliście olimpijskiemu w pchnięciu kulą i ambasadorowi programu „Szkoła bez przemocy". Olimpijczyk dołączył do naszego Programu we wrześniu tego roku. - Liczę, że w polskich szkołach będzie coraz bardziej normalnie, że będzie mniej przemocy, a dzieci będą się czuły bezpiecznie. Chciałbym, żeby moje dzieci w przyszłości chodziły do normalnej szkoły, żeby nie było tam żadnych patologii, żeby niczego się nie bały - wyjaśnia w rozmowie z „Dziennikiem Wschodnim".

W tym roku szkolnym odbędzie się pięć czatów z ekspertami Programu, zajmującymi się na co dzień profilaktyką przemocy oraz problematyką wolontariatu. Podobnie jak w zeszłym roku każdy zainteresowany będzie mógł zadać ekspertowi pytanie, poprosić o radę, skonsultować swoje pomysły.

Szczegółowe informacje na temat czatu z Tomaszem Majewskim już wkrótce na stronie www.szkolabezprzemocy.pl/czaty.

Zapraszamy do udziału w dyskusji!